Historia

TiM Kominki Sp. z o.o. swoją działalność rozpoczęła już w 1995 r.

TiM Kominki Sp. z o.o. swoją działalność rozpoczęła już w 1995 r., kiedy to otworzyliśmy pierwszy sklep w Chrzanowie. Od samego początku naszym celem było stworzenie największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów branżowych, dlatego postawiliśmy na rzetelność i wysoką jakość, zarówno oferowanych produktów jak i usług. Mogliśmy to osiągnąć dzięki profesjonalnemu personelowi, którego doświadczenie i zaangażowanie w kwestie doradztwa i sprzedaży, zaowocowały szybkim rozwojem sieci.

Już po pierwszym roku działalności powstały kolejne punkty sprzedaży w Ilkowicach i Bielsku-Białej. Rok 2000 przyniósł uruchomienie sklepu w Olkuszu, a prężny rozwój spółki w kolejnych latach sprawił, że TiM Kominki znany był nie tylko w Małopolsce, ale również na Śląsku Cieszyńskim i w Warszawie.
W 2004 roku powstała firma Sparke Polska Sp. z o.o. - producent wkładów, pieców oraz kominków, nasz ważny partner, działający w ścisłej współpracy z największymi zagranicznymi firmami. Sparke Polska otworzyła nowe możliwości dla tej części naszych Klientów, którzy przy skromniejszych zasobach finansowych, nie chcą rezygnować z jakości produktu, cenią wygodę i komfort.

Początek roku 2009 to kolejne znaczące zmiany. TiM Kominki łącząc swoje wieloletnie doświadczenia z firmą VARMSEN Polska (czołowym przedsiębiorstwem branży izolacji kominkowych), stworzyła nową firmę o charakterze handlowym, pod nazwą Steinberg Sp. z o.o. Zakres jej działalności obejmie hurtową sprzedaż wkładów, pieców oraz izolacji i akcesoriów marek, znajdujących się dotychczas w ofercie firmy TiM Kominki, Steinberg oraz VARMSEN Polska.