ATELIER KOMINKA

W oparciu o coraz wyższe stawiane nam wymagania oraz własne wieloletnie doświadczenia nabyte podczas współpracy z najlepszymi światowymi liderami branży grzewczej, stworzyliśmy dla Państwa, w 2002 roku, sieć nowoczesnych salonów kominkowych ATELIER Kominka.

Ideą powstania sieci ATELIER jest potrzeba ciągłego podnoszenia jakości oferowanych usług, obsługi, a także indywidualnego doradztwa. Wybór Atelier jest zawsze gwarancją bezpieczeństwa, najwyższej jakości, funkcjonalności oraz troski o środowisko naturalne. Razem z Państwem kreujemy najwyższe światowe standardy stylistyki i wzornictwa. Wskazujemy dla Państwa jedynie optymalne rozwiązania.

Kominki gazowe DreamFIRE

Kominki DreamFIRE z zamkniętą komorą spalania to szeroka wizja ognia bez zbędnych ramek i elementów maskujących. Specjalna technologia niewidocznej konstrukcji sprawia, że widzimy jedynie szybę paleniska i obudowę kominka. Hermetyczność kominków oraz łatwa instalacja czynią je idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną posiadać kominek gazowy we własnym domu czy mieszkaniu.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DreamFIRE pod adresem www.dreamfire.pl.

Indywidualność

Każdy nasz kominek tworzony jest od podstaw, przez grupę profesjonalnych ekspertów, w oparciu o Twoja indywidualną koncepcję. Dzięki temu, każdy z nich ma swój niepowtarzalny wygląd i charakter, co czyni go jedynym w swoim rodzaju. Nasz kominek to odbicie Twojego stylu!

Znamy Twoje potrzeby

W trosce o Twój komfort, wygodę i bezpieczeństwo, wsłuchujemy się w stawiane nam wymagania, analizujemy je w oparciu o najnowsze technologie i tworzymy dla Ciebie wyjątkowy, magiczny świat kominków.

Powierz nam swoją wizję

Pozwól aby Twój pomysł był dla nas inspiracją. Bogate doświadczenie oraz wiedza zdobyta w ciągu wielu lat, pozwalają nam dostarczyć Ci jedynie najlepsze i unikalne koncepcje, dostosowane specjalnie do Twoich unikalnych oczekiwań.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie i życie, dobieramy jedynie produkty posiadające szereg europejskich jak i światowych certyfikatów. Sztab specjalistów czuwa aby dostarczane rzez nas aplikacje spełniały szereg surowych wymagań ergonomii, bezpieczeństwa i ekologii.

Tylko wysoka jakość

Każdy element użyty do budowy Państwa kominka, to produkt pochodzący od najlepszych dostawców. Proces jego tworzenia zaczynamy i kończymy jedynie w oparciu o surowce sprawdzone i polecane przez ekspertów. Kiedy chodzi o jakość Państwa kominka – nie liczy się dla nas cenowy kompromis.

Gwarancja trwałość i niezawodność

Staranny proces doboru urządzeń pozwala nam poznać je od podstaw. Dzięki temu jesteśmy pewni, iż ich doskonałość oraz wysoka jakość przekłada się na prawidłowe oraz bezawaryjne działanie jak również satysfakcję użytkowania.

Zmień swój styl życia

Odkryj już dziś najinteligentniejsze rozwiązania grzewcze XXI wieku i postaw na komfort, funkcjonalność, intuicyjność oraz prostotę i bezobsługowość najnowszych technologii, które ułatwiają codzienne życie.


Historia

TiM Kominki Sp. z o.o. swoją działalność rozpoczęła już w 1995 r. Więcej >>

Misja

Być zawsze blisko Klienta! Więcej >>